Prosinec 2008

Dneska je tolik věcí co se musí oslavit.....

31. prosince 2008 v 9:59 | miss.trouble |  Me and You
Hello everyone :) jak si užíváte začínající Silvestr :) ? Ještě já ani pořádně nevim jak ho budu slavit, každopádně se těšim už na rok 2009 ;) a jak pak budete slavit Silvestra vy?
Z nadpisku vyplývá že neslavim dneksa jenom Silvestra, ale blog má dneska přesně 1 měsíc...byl založen 1.12. tohodle roku :) tak uvidíme jestli budu přesně za rok (ale prvního)touhle dobou psát "dneska má blog jeden rok" :)

Hodně SB, no hodně pár Sbéček mi napsalo že sem vůbec nic nepřidávám :) neni to pravda :) ano nepřidala jsem nic přes svátky (24-27) a ani před víkend (19-23) ale byla jsem pryč! bez PC! ale články jsem tady měla předpřipravený :( a myslim si že to všichni znáte, že jste během prázdnin pryč a nstíháte psát na blog :) myslim že takhle nedopadl jenom můj blog ale určitě jich byla spousta, tak prosim vás chápejte, a mějte se mnou trpělivost :)

Mimochodem kuk ;) semVGS - přihlašte se :) ;)

31. prosince 2008 v 9:51 | miss.trouble |  Other
Ahojky-kdo má rád blendy, colorizaci, retuše, wally - přihlašte se do VGS :)

POdmínky: musíš mít blog, umět pracovat s photofiltrem nebo něčím podobným :)

Přihláška: 1 - nick 2- your web 3- co děláš z gryfiky nejraději 4- na kolik % se hodnotíš v grafice

To je všechno přihlašte se, uvidíte že úkoly vás budou bavit :)


Mám na to 5 minut-stihnu to?

30. prosince 2008 v 12:36 | miss.trouble |  Me and You
Ahojky :) ted se chytám bruslit, takže deník napíšu až večer :) užijte si předposlední den roku 2008 :) miss.trouble

CČ - KLIK

Njěakou dobu jsem tady nebyla, ale ted to už nenapravím :)

28. prosince 2008 v 12:08 | miss.trouble |  Me and You
Hello everybody :) omlouvám se že sem tady dlouho nebyla, ale nebyla jsem v dosahu žádného PC :) Vánoce jsem si užila skvěle :) dostala jsem vlastně všechno co jsem si přála :) deluxe edition cd Hiary Duff, DVD Mamma Mia, nějaký hadříky, Pokračování nějakejch her na počítač, leteckej simulátor :) no spoutu hezkejch věciček třeba i flashku Kingston 8GB :) ježíšek se prostě vyznamenal :)
INFO PRO SB: Mažu si miss.inocence a kinitku :( miss.inocence blog opustila a kinitkaa si mě ani nebyla schopná dát do seznamu SBének :( ale přibyla mi Tr.Smile :)
Jinak moc děkuji za toto


Ashley Tisdale 007

24. prosince 2008 v 13:07 | miss.trouble |  Star-music-pictures
Ahojky, bohužel nemám moc času sem psát rozsáhlé ságy :) takže aspon pár foteček :) jinak moc se těšim na večer na dárečky :) tak zatim papa ;)

Hilary Duff 007

24. prosince 2008 v 12:00 | miss.trouble |  Star-music-pictures
Daší fotky Hil....

Tak tady jí to fakt sluší :)


Jak se říká padnou jí jak ulité :)


To sáčko je perfektní


Jo to by šlo :)


Merry Christmas :)

23. prosince 2008 v 13:04 | miss.trouble |  Me and You
Aloha everybody :) takže sem slíbila že sem něco v úterý dám, tak tady teda to je :) myslim si že zejtra se sem na comp nedostanu a ani nebudu chtít takže asi zase něco předpřipravim :) ted doobehla SB obeslala zbytecek mailu a pisu sem! Celej víkend sem byla nemocná takže jsem si to teda perfektně užila :) sem zvědavá na dárečky, ale zase se těšim na večeři, konečně třeba zaženu hlad :D no já běžim...zatim lidi


Hilary Duff :) obrazy

22. prosince 2008 v 14:16 | miss.trouble |  Star-music-pictures
Rozhodla jsem se sem vložit pár obrázků:

Taky si myslíte že ty šaty sluší spíš Hilary?

Paráda ;)

Ví jak se oblíknout :)

To je všechno-kopírovat povoleno :DDesign Pro KikuSh

20. prosince 2008 v 11:30 | miss.trouble |  For You
Takže tady máme new design, tektokrát pro KikuSh, chtěla nějaký vánoční, tak jsem zvolila Olsenku s vánočními motivy, tak snad se bude líbit :)

Pro: KikuSh
Od: miss.trouble
Zvl. přání: vánoční motivy

Tak tady je: x

Tentokrát jsem pozadí stránky a okraje nedělala, ale myslím si že úplně obyčejné by měli stačit :)

Tak snad se líbí, ahojte

Konečně sem se dočkala.......

19. prosince 2008 v 6:57 | miss.trouble |  Me and You
.........prázdnin a narozenin. Dneska je mi 14! Ani nevíte jak dlouho sem se těšila :) a na prázdniny taky :) dneska odjíždíme pryč, takže já osobně napíšu až v úterý. Na sobotu a na pondělí jsem předpřipravila nějaký články. Na sobotu design pro KikuSh a na pondělí nějaký obrázky :) Tak si užijte víkend, a na krátkou dobu Pa

P.S: SB si mě pls němažte, že vás neoběhnu :)

Víkend definitly NO!

18. prosince 2008 v 17:56 | miss.trouble |  Me and You
Hello! Jak pak se dneska máte? Můj hlas se zlepšil (nebo snad zhoršil) a mluvim jak robot :) zejtra už nemusim do školy, jde se jenom do kina, ale my někam jedeme takže nejdu :) takže dneska jsem na dobro upustila zdi školy, v tomhle roce. Zejtra ještě něco možná hodim :) ale nevim nevim, každopádně do úterka tady nejsem :D takže články budou předpřipravený ale SB obíhat nebudu - tak si mě prosím nemazejte, jo? Hele já budu pomalu končit-v sobotu KikuSh ti sem hodim ten design, ok?
PS: okraje nedělám, Kikino


Źjištění: 60% DNE je ve škole

17. prosince 2008 v 13:51 | miss.trouble |  Me and You
Aloha everyone! Přeji heuzkej den, i když u mě se zatim tak nevyvíjí. Po tří dením bolení v krku sem dočista přišla o hlas., je to docela odporný, když mě učitel zkouší a on mě neslyší ani na 2 metry. Šílený. Koukám že se vás hodně zapsalo že chce být nadále SB, což sem docela ráda, upe za všechny :) jinak sem zjistila že sem spřátelená u jednoho blogu a ani nevim že jo, ale ok :P Ted travim čas na technice administartivy, a potom du kupovat dárečky, ještě pro dvě spolužačky :D :) ale nevim kam pudu, pro co pudu ani kdy pudu, takže pohoda .)


Kontrola SB a co se děje v mojim světě..:)

16. prosince 2008 v 12:59 | miss.trouble |  Me and You
Ahojky, dneska zase píšu ze školy :) naše učitelka se asi utopila, protože se nedostavila už 3 tejdny, což je docela hrozný, ale aspon zase napřišla chemikářka v plášti. Tentokrát máme třídní. Taky sice žádná sláva, ale aspon nás nenutí dělat nic z chemie. V pátek mám narozeniny, sem dostala lístky ale zatim nevim kam, takže dneska někam jdu, ale nevim kam' Docela vtipný. Sláva včerejška byla že sem dokoupila všechny dárky k Vánocům a všechny je zabalila. Sláva!

Kontrola SB: každý se mi zapište! OK?
Teda mám nový podmínky: komentáře 3x týdně-omezení komentářů jen po omluvě :) ok?


Christmas is HeRe!!!

13. prosince 2008 v 18:11 | miss.trouble |  Me and You
Hi! Prominte že sem včera nenapsala ale vůbec jsem neměla čas! Byla jsem s kámoškou v kině na High School Musical 3 a docela se mi to líbilo. Dopadlo to suprově akorát mě mrz že ve čtyrce už nebude ani jeden z nich!!! Myslim si že zítra taky nanapíšu ale uvidíme, každopádně v pondělí, určitě napíšu :) No jediný co se nemění je že sou tady už skoro Vánoce :) už jenom tejden a něco :) a bude to :D konečně sem dneska dokoupila všechny dárečky a mám to z krku :) Dneska sem teda docela dost oběhala město a vykupovala krámy ve městě - v New Yorku sem zabavila jeansy, V Time Outu triko, nějaký trika v krámech. atd. atd. No znáte to ne?


SOUTĚŽ:
Nýbrž soutěž která se konala zhruba před měsícem nějak nevyšla (tím pádem jí ruším) začnu upe s novu, kde dougám se přihlásí co nejvíce lidišek! Budou tam jednoduchý úkoly, něco na způsob VGS! káždopádně jestli máte zájem tak napište do komentářů :) jo? Doufám že vás budu hodně :P
1-Jméno-nick
2-blog
3-co ráda děláš v grafice
4-jak si myslíš že si dobrá!!

Tak zatim ahoj a videjko na konec!!


Naprotsto zbytečný hodiny školy...

11. prosince 2008 v 9:18 | miss.trouble |  Me and You
Ahojky píšu dost narychlo ze školy protože nemám vlastně co dělat zase máme supla na informatiku, ještě k tomu chemikářku která možná ani nedokáže rozeznat rozdíl mezi cd a disketou. Aspon že nás nenutí dělat nějaký cvičení z chemie na počítači to bycj jí asi zabila. Nejvíc co mně pobailo že stejně tau čitelka přišla v tom jejím chemickym hábitu :) se asi bojí že by nějakej počítač vybuchnul a mohla by se ušpinit, ale to je její věc a kdybych se ti měla zabejvat tak bych asi zcvokla :)

FDS...SDF...JKL..LKJ

10. prosince 2008 v 14:20 | miss.trouble |  Me and You
Ahojky, trpim ve škole na technice administrativy!!!! Pořád dokola píšu v nějakym programu fds, sdf, lkj, jkl a po chvíli mi příjde že když musim psát každý písmeno jinym prstem že už ani nedokážu rozlišit rozdíl mezi prsteníčkem a prostředníčkem..připadám si strašně :) a ještě k tomu tady učitelka chodí pořád dokola a každýho kritizuje!!! Strašně teda spíš znérvozňuje!!! Až příjdu domu udělám pár blendů :) a dám je sem! Zkoušela sem tady zapnout online photoshop abych se nenudila ale nepodařilo se tak až doma :( při včerejší kontrole jsem načapala 4 SB který mě neměli nebo spíš nedokázali si mě dodat do seznamu SB!!! 3 z nich to už dokázali napravit ale ještě čekám na miss.innOcence!!! Za ten den otevřených dveří máme v pátek přijít do ředitelny, tak uvidíme co nám bude ředitelka chtít!! Jo a doufám že si mě přidá Tr.Smile do seznamu SB, už jí tady provokuju 3 hodiny ve škole!! Tak snad...Zatim čau


DOD :)

9. prosince 2008 v 18:54 | miss.trouble |  Me and You
Hi everybody :D Dneska (jak sem řikala) byl den otevřených dveří na naší škole :) měla t spoutu výhod - nemusela sem do akcentu na angličitnu, dostala sem za to jedničku, a ještě sem se najedla!! Den probíhal docela dobře-měli sme tam uvařit teda vybrat si jeden stát auvařit n to jídlo! Já sem vařila Itálii, a pracovala s interaktivní tabulí! Bylo to docela super! Jídlo zbylo tak sme dostali domu :) Jeden bude ještě v lednu tak asi taky pudu :D
DEneska sem si koupila Tod Dívku a byl tam docela dobrej vtip tak ho sem dám:
Zac Efron a Vanessa sedí večer u televize a koukají na pořad o zvířatech. Vanessa řekne: Lásko nezdá se ti, že jsou ty hlodavci nenažraná a hloupá zvířata. Zacova odpoved: No jasně, myško moje! Docela sem se u toho zasmála :D
Ted du kontrolovat SB jestli mě maj všichni v seznamu tak snad nikdo nezklame!!!!!


Ok guys, break it up!

8. prosince 2008 v 15:34 | miss.trouble |  Me and You
HI everyone! Jak se dneska máte? Já docela v pohodě, odpadla nám dneska osmá hodina, takže ok! Zítra máme Den otevřených dveří, tak se na to dneska budu malinko muset připravit, protože s kamarádkou máme nastarost zeměpis. Budeme pracovat s interaktivní tabulí, děláme to už odpromy a vždycky je docela sranda!!! No tak uvidíme jakt to dopadne letos!!
Včera teda vůbec minulej ttýden přišli nový SB tak pro mě mám nějaký diplomky :D snad se vám teda budou líbit :)
Zajímavost dneška byla že sme měli psát test z dějepsu a vlastně sme ho nestihli a tak nám řekl že ho máme dopracovat doma. To je docela fajn! Brala bych takhle každej testíček!!!
Návštěvnost minulýho tejdne-P.S: pondělí se blog zakládal!!! :)
Pondeli: 0
Utery: 66
Streda: 69
Ctvrtek: 55
Patek: 44
Sobota: 42
Nedele: 43

Celkem: 319
for miss.innOcence: Here
for KikuShe: Here
For Vavča: Here
Tak zatim pa...:D

Proč si ničit zdraví už ve 13ti?

7. prosince 2008 v 19:24 | miss.trouble |  Other
Ahoj-sme v tercii a měli jsme jako projekt udělat bud 3D projekt, plakát nevo videjko bud na smoking, alkohol nebo anoreksii. No my sme si se spolužačkou vybrali plakát-alkohol ale jedny dvě holky z naší třídy se rozhodly udělat videjko. TAAK TADY JE → myslim že se jim docela povedlo i taky se u nějakejch scének docela pobavíte :D


P.S:UPOZORNĚNÍ! Toto je pouze projekt! Radši nezkoušet!!!! :D

StarDance - Zuzka Norisová

7. prosince 2008 v 16:45 | miss.trouble |  Star-music-pictures
Ve StarDance fandim Zuzce Norisový. Sehnala jsem pro vás pár jejich výkonů :) Sobtoní sem zatim nenašla tak tady máte alespon něco pozdějšího. Nejlepší je podle mě Samba..